Aktualności

W listopadzie zaprosimy na kolejną odsłonę obchodów dla Niepodległej, odkryjemy stawy w Miłosławiu, przedstawimy urodziwego płaza w barwach moro, zaprosimy do cyklu z serii "Spotkania z łowiectwem", wydobędziemy kolejną zieloną perłę Wielkopolski, opowiemy gdzie znajdziemy najwyższy bociani apartament w okolicy oraz przedstawimy graficznie podatki i koszty jakie poniosły tylko w 2017 r., Lasy Państwowe - Zapraszamy!

Wieści z lasu

Miesięcznik „Wieści z Lasu” to specjalny dodatek do Gazety Jarocińskiej, ukazujący się cyklicznie i nieprzerwanie od 2005 r. W nim znajdziecie Państwo ciekawe informacje z „naszego podwórka”, konkursy, wywiady oraz informacje z kraju i ze świata dotyczące tematyki leśnej. Zapraszamy do lektury!

Wydarzenia

W imieniu Organizatora zapraszamy na wspaniałą zabawę okraszoną tradycją łowiecką już w najbliższą sobotę 27 października o godzinie 10.00 w m. Tarce

Przetargi, zamówienia, zarządzenia

Przetargi, zamówienia i zarządzenia prezentujemy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

Sprzedaż drewna, choinek i sadzonek

Wszystkich zainteresowanych zakupami, serdecznie zapraszamy !

Oferta łowiecka

Nadleśnictwo Jarocin serdecznie zaprasza do swych łowisk wszystkich tych, którzy marzą o niezwykłych przeżyciach łowieckich, ciekawych trofeach, pobycie w pięknych zakątkach leśnych w kontakcie z przyrodą.

Zakazy wstępu do lasu

W wyjątkowych przypadkach, nadleśniczy ma prawo wprowadzić zakaz wstępu do lasu. Takie zakazy wiążą się przede wszystkim z zachowaniem bezpieczeństwa odwiedzających las.

RODO

Administratorem Twoich danych osobowych jest Nadleśnictwo Jarocin z siedzibą: ul. T. Kościuszki 43, 63-200 Jarocin, tel. 62-747-23-19, adres e-mail: jarocin@poznan.lasy.gov.pl

FAQ

Na najczęściej zadawane pytanie, odpowiedzi znajdziesz tutaj.