Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Obiekty edukacyjne

Jeżeli jesteś zainteresowany zagadnieniami związanymi z lasem, chcesz skorzystać z bazy edukacyjnej nadleśnictwa lub infrastruktury leśnej, koniecznie tu zajrzyj i odwiedź prezentowane obiekty i miejsca związane z edukacją leśną.

UWAGA! W związku ze szkodami spowodowanymi huraganem w sierpniu 2017r., na gruntach leśnych w Żerkowsko-Czeszewskim Parku Krajobrazowym ogłasza się czasowy zakaz wstępu na scieżki przyrodniczo-leśne tj. "Tropem leśnych zwierząt", "Starorzecze" oraz "Nad Lutynią". Prom w tym samym okresie nie będzie również udostepniany dla osób nie zwiazanych z A LP. Zakaz obowiazuje do odwołania!

Ośrodek edukacji leśnej "Centrum Zarządzania Łęgami" w Czeszewie

Infrastruktura edukacyjna - Instalacja edukacyjna "Rzeka"

Ścieżka edukacyjna "Tropem leśnych zwierząt" (Nowość)

Ścieżka edukacyjna "Starorzecze"

Ścieżka edukacyjna "Nad Lutynią"

Ścieżka edukacyjna "Szkółka" - przy ognisku

Ścieżka edukacyjna "Tarce - Wigwam"

 

Materiał filmowy z OEL w Czeszewie z serii "Piękniejsza Polska w Unii Europejskiej" (Media Corporation) odcinek 10 Wielkopolska

 

Materiał przedstawiajacy OEL w Czeszewie dzieki uprzejmości Marcina Wleklińskiego, właściciela - "studia EMMA Orzechowo"

 

Więcej obiektów również z Twojej okolicy znajdziesz klikając na poniższe okno serwisu "Czas w las". Serdecznie zapraszamy!

 

Jeżeli masz pytania, prosimy o kontakt: Jakub Wojdecki Stanowisko d.s. edukacji i promocji, rzecznik prasowy, redaktor "Wieści z lasu", administrator "www" Tel.: 62 747 23 19, 62 747 63 60 w. 115, 606 759 237 jakub.wojdecki@poznan.lasy.gov.pl