Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Czeszewo i Ośrodek Edukacji Leśnej "Centrum Zarządzania Łęgami"

Leśniczy Maciej Trzebniak, e-mal: maciej.trzebniak@poznan.lasy.gov.pl
61 438 31 21, 606 759 222

ul. Szkolna 29
62-322 Orzechowo

oel.czeszewo@poznan.lasy.gov.pl, oelczeszewo@poznan.lasy.gov.pl

P-czy Hubert Przybylski 606 759 234, e-mail: hubert.przybylski@poznan.lasy.gov.pl

P-czy Marek Dobroczyński 606 759 226, e-mail: marek.dobroczynski@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Wyłuszczarnia Nasion/ Szkółka Leśna w Jarocinie

Grzegorz Musiela - Leśniczy - Kierownik OSN, e-mail: grzegorz.musiela@poznan.lasy.gov.pl
62 747 38 08, 606 759 236

ul. Poznańska 34

63-200 Jarocin

Kamila Madalińska - Specjalista ds. szkółkarskich  62 747 38 08, 665 35 34 05 kamila.madalinska@poznan.lasy.gov.pl  

Grażyna Jelak - Starszy referent ds. zasobów  62 747 38 52, e-mail: grazyna.jelak@poznan.lasy.gov.pl

Małgorzata Schwartz - Starszy referent ds. oceny nasion 62 506 53 53, e-mail: malgorzata.schwartz@poznan.lasy.gov.pl  

 

 

Leśnictwo Sarnice

Leśniczy Wiktor Filipiak, e-mail: wiktor.filipiak@poznan.lasy.gov.pl
61 438 31 65, 606 759 224

Sarnice 1

62-320 Miłosławd

P-czy Krzysztof FIlipiak 789 401 685, e-mail: krzysztof.filipiak@poznan.lasy.gov.pl

P-czy Roman Piotrowski 606 759 221, e-mail: roman.piotrowski@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Rozmarynów

Leśniczy Jacek Gola, e-mail: jacek.gola@poznan.lasy.gov.pl
62 747 63 68, 606 759 223

ul. Kościelna 16

63-210 Żerków

P-czy Sławomir Idczak 606 759 243, e-mail: slawomir.idczak@poznan.lasy.gov.pl  


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Spławik

Leśniczy Zenon Marciniak, e-mail: zenon.marciniak@poznan.lasy.gov.pl
61 438 44 25, 606 759 225

Spławik 1

62-320 Miłosław

P-czy Piotr Narolski 606 759 233, e-mail: piotr.narolski@poznan.lasy.gov.pl  


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Cielcza

Leśniczy Michał Grygiel, e-mail michal.grygiel@poznan.lasy.gov.pl
606 759 238, brak tel.stacjonarnego

Poznańska 1

63-200 Cielcza

P-czy Michał Komorniczak 504 849 076 e-mail: michal.komorniczak@poznan.lasy.gov.pl

 

 

Leśnictwo Góra

Leśniczy Marek Pawlak, e-mail: marek.pawlak@poznan.lasy.gov.pl
62 740 90 79, 606 759 229

Parzęczew 44

63-231 Góra

Spec. SL Marek Juskowiak 606 915 116, e-mail: marek.juskowiak@poznan.lasy.gov.pl 

P-czy  Janusz Pietrowiak 602 654 236, e-mail: janusz.pietrowiak@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Potarzyca

Leśniczy Marek Tomczak, e-mail: marek.tomczak@poznan.lasy.gov.pl
62 721 69 81, 606 759 231

Potarzyca ul. Słowikowa 6

63-200 Jarocin

P-czy Jerzy Kozal 606 759 230, e-mail: jerzy.kozal@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Tarce

Leśniczy Jerzy Żakowski, e-mail: jerzy.zakowski@poznan.lasy.gov.pl
62 747 25 62, 602 759 328

Tarce 9a

63-200 Jarocin

Spec. SL Grzegorz Tomaszewski , e-mail: g.tomaszewski@poznan.lasy.gov.pl

Leśnictwo Tumidaj

Leśniczy Wiesław Krawczyk, e-mail: wieslaw.krawczyk@poznan.lasy.gov.pl
62 740 13 27, 606 759 235

Prusy 17

63-230 Witaszyce

P-czy Jakub Ruda 789 401 686, 62 740 13 27, e-mail: jakub.ruda@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Boguszyn

Leśniczy Tomasz Daszczyk, e-mail: tomasz.daszczyk@poznan.lasy.gov.pl
61 287 58 06, 606 759 242

Świętomierz 15A

63-040 N. Miasto

P-czy Andrzej Antowski 61 287 44 01, 784 058 334, e-mail: andrzej.antowski@poznan.lasy.gov.pl

P-czy Hubert Walczak 504 849 097, e-mail: hubert.walczak@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Lubonieczek

Leśniczy Krzysztof Baczyński, e-mail: krzysztof.baczynski@poznan.lasy.gov.pl
61 285 70 35, 606 759 228

Lubonieczek 59

63-020 Zaniemyśl

P-czy Jacek Czerniejewski 61 285 14 00, 606 759 244, e-mail: jacek.czerniejweski@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Małoszki

Leśniczy Krzysztof Sroka, e-mail: krzysztof.sroka@poznan.lasy.gov.pl
61 285 14 27, 606 759 240

Murzynowo Leśne, ul. Dębowa 9

63-023 Sulęcinek

Przy leśniczówce zlokalizowany jest punkt pamięci historycznej "Puszczyk"

P-czy Maciej Becela 61 285 15 25, 602 759 036, e-mil: maciej.becela@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Murzynówko

Leśniczy Rafał Musiołowski, e-mail: rafal.musiolowski@poznan.lasy.gov.pl
61 285 15 68, 606 759 241

Murzynówko 9

63-023 Sulęcinek

P-czy Hubert Czerniejewski 602 654 42, e-mail: hubert.czerniejewski@poznan.lasy.gov.pl

Leśnictwo Radliniec

Leśniczy Marek Mroziński 606 759 239, e-mail: marek.mrozinski@poznan.lasy.gov.pl
606 759 239

Klęka 18C

63-040 N. Miasto

P-czy Marek Łuczak 606 759 246, e-mail: marek.luczak@poznan.lasy.gov.pl

Spec. SL  Jakub Krzynowek 606 759 231 e-mail: jakub.krzynowek@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę