Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Czeszewo i Ośrodek Edukacji Leśnej "Centrum Zarządzania Łęgami"

Maciej Trzebniak, e-mal: maciej.trzebniak@poznan.lasy.gov.pl
61 438 31 21, 606 759 222

ul. Szkolna 29
62-322 Orzechowo

oel.czeszewo@poznan.lasy.gov.pl, oelczeszewo@poznan.lasy.gov.pl

P-czy Hubert Przybylski 606 759 234, e-mail: hubert.przybylski@poznan.lasy.gov.pl

P-czy Marek Dobroczyński 606 759 226, e-mail: marek.dobroczynski@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Wyłuszczarnia Nasion/ Szkółka Leśna w Jarocinie

Grzegorz Musiela, e-mail: grzegorz.musiela@poznan.lasy.gov.pl
62 747 38 08, 606 759 236

ul. Poznańska 34

63-200 Jarocin

Starszy referent ds. szkółkarskich Kamila Madalińska 62 747 38 08, kamila.madalinska@poznan.lasy.gov.pl  

Grażyna Jelak 62 747 38 52, e-mail: grazyna.jelak@poznan.lasy.gov.pl

Małgorzata Schwartz 62 747 38 08, e-mail: malgorzata.schwartz@poznan.lasy.gov.pl  

Leśnictwo Sarnice

Wiktor Filipiak, e-mail: wiktor.filipiak@poznan.lasy.gov.pl
61 438 31 65, 606 759 224

Sarnice 1

62-320 Miłosław

P-czy Tadeusz Śremski 606 759 828, e-mail: tadeusz.sremski@poznan.lasy.gov.pl  

P-czy Roman Piotrowski 606 759 221, e-mail: roman.piotrowski@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Rozmarynów

Jacek Gola, e-mail: jacek.gola@poznan.lasy.gov.pl
62 747 63 68, 606 759 223

ul. Kościelna 16

63-210 Żerków

P-czy Sławomir Idczak 606 759 243, e-mail: slawomir.idczak@poznan.lasy.gov.pl  


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Spławik

Zenon Marciniak, e-mail: zenon.marciniak@poznan.lasy.gov.pl
61 438 44 25, 606 759 225

Spławik 1

62-320 Miłosław

P-czy Piotr Narolski 606 759 233, e-mail: piotr.narolski@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Cielcza

Jerzy Żakowski, e-mail: jerzy.zakowski@poznan.lasy.gov.pl
62 747 25 62, 602 759 328

Tarce 9A

63-200 Jarocin

P-czy Wacław Tomaszewski 606 915 116 e-mail: waclaw.tomaszewski@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Góra

Marek Pawlak, e-mail: marek.pawlak@poznan.lasy.gov.pl
62 740 90 79, 606 759 216

Parzęczew 44

63-231 Góra

P-czy Marek Juskowiak 781 549 343, e-mail: marek.juskowiak@poznan.lasy.gov.pl 

P-czy  Janusz Pietrowiak 602 654 236, e-mail: janusz.pietrowiak@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Potarzyca

Marek Tomczak, e-mail: marek.tomczak@poznan.lasy.gov.pl
62 721 69 81, 606 759 231

Potarzyca ul. Słowikowa 6

63-200 Jarocin

P-czy Jerzy Kozal 606 759 230, e-mail: jerzy.kozal@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Tarce

Eugeniusz Klimpel, e-mail: eugeniusz.klimpel@poznan.lasy.gov.pl
62 747 23 54, 606 759 232

Racendów 45

63-220 Kotlin

P-czy Michał Grygiel 606 759 238, 62 740 74 10, e-mail: michal.grygiel@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Tumidaj

Wiesław Krawczyk, e-mail: wieslaw.krawczyk@poznan.lasy.gov.pl
62 740 13 27, 606 759 235

Prusy 17

63-230 Witaszyce

P-czy Jakub Ruda 789 401 686, 62 740 13 27, e-mail: jakub.ruda@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Boguszyn

Tomasz Daszczyk, e-mail: tomasz.daszczyk@poznan.lasy.gov.pl
61 287 58 06, 606 759 242

Świętomierz 15A

63-040 N. Miasto

P-czy Andrzej Antowski 61 287 44 01, 784 058 334, e-mail: andrzej.antowski@poznan.lasy.gov.pl

P-czy Hubert Walczak 504 849 097, e-mail: hubert.walczak@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Lubonieczek

Krzysztof Baczyński, e-mail: krzysztof.baczynski@poznan.lasy.gov.pl
61 285 70 35, 606 759 228

Lubonieczek 59

63-020 Zaniemyśl

P-czy Jacek Czerniejewski 61 285 14 00, 606 759 244, e-mail: jacek.czerniejweski@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Małoszki

Krzysztof Sroka, e-mail: krzysztof.sroka@poznan.lasy.gov.pl
61 285 14 27, 606 759 240

Murzynowo Leśne, ul. Dębowa 9

63-023 Sulęcinek

Przy leśniczówce zlokalizowany jest punkt pamięci historycznej "Puszczyk"

P-czy Maciej Becela 61 285 15 25, 602 759 036, e-mil: maciej.becela@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Murzynówko

Rafał Musiołowski, e-mail: rafal.musiolowski@poznan.lasy.gov.pl
61 285 15 68, 606 759 241

Murzynówko 9

63-023 Sulęcinek

P-czy Hubert Czerniejewski 602 654 42, e-mail: hubert.czerniejewski@poznan.lasy.gov.pl

P-czy Michał Komorniczak 504 849 076, e-mail: michal.komorniczak@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Leśnictwo Radliniec

Marek Mroziński, e-mail: marek.mrozinski@poznan.lasy.gov.pl
61 287 42 79, 606 759 239

Klęka 18C

63-040 N. Miasto

P-czy Marek Łuczak 606 759 246, e-mail: marek.luczak@poznan.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę